Konya Selçuklu Vestel Servisi

 

konya vestel beyaz eşya servisi

VESTEL SERVİSİ SELÇUKLU

Konyanın en bilindik servisi vestel teknik servisi, yıllardır müşterilerimizin memnuniyetini kazanmanın, kaliteli ve güvenilir işler yapmak için öz veri ve tüm gücüyle çalışmalarında hızlı bir şekilde yol almaktadır.
Konyada kurulan vestel servisi yıllardan bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye ve müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Vestel teknik servisi Selçuklu şubesi olarak asıl amacımız memnunyiteni önceliklidir.

FACE, İNSTAGRAM, TWİTTER gibi sosyal medya hesaplarımızdan da bize ulaşabilirsiniz.

En uygun fiyata en kaliteli işi yapıyoruz. Vestel  teknik servisi, arızalarınızda bir telefon kadar uzağınızda, vestel çamaşır makinesi, vestel bulaşık makinesi, vestel  buzdolabı, vestel kombi, ve  diğer beyaz eşya arıza olan  ürünlerinizde  en iyi ustalarımız ve diğer ekip arkadaşlarımızla gelip arızanızı gidermekteyiz. Vestel teknik servisi  Selçuklu şubesi olarak elimizden gelenin en iyisini yapmayı amaç belirledik.
Biz sizin konforunuz en az sizin kadar önemsiyoruz. Bizi tercih ettiğinizde pişman olmayacaksınız. Şüphe yok ki sizde memnun kaldığınız bir yeri sürekli her zaman tercih etmek elbette isteyeceksiniz. Biz vestel teknik servisi Selçuklu şubesi olarak sizin tarafınızdan tercih ve tavsiye edilmenin haklı onurunu yaşıyoruz.

Sizi Neden Tercih Etmeliyim ?

Piyasada yüzlerce çamaşır makinesi servisi, buzdolabı servisi, bulaşık makinesi servisi kombi servisi, derin dondurucu servisi olduğunu iddia ederler, ama bunun gibi vb. işi yaptığını sanan ustalar sadece sizin cebinizden fazla para çıkmasına ve arızanız giderilmeden ürününüzün ömrünün tükenmesine sebep olur.
Biz işimizi başkalarından duyarak kulaktan dolma değil, Kendi geliştirdiğimiz yılların deneyimli ustalarıyla ve sıfır cihazlarla yapıyoruz. Evinizde herhangi bir dökme batırma pisletme yapmadan titiz bir şekilde yapıyoruz ayrıca vestel çamaşır makinesi vestel bulaşık makinesi vestel buzdolabı vestel kombi vestel derin dondurucu gibi ürünlerinizde teknik bakım onarım tamir, arızasını gideriyoruz.
Bizi işimizi yaparken her zaman önceliğimiz dürüstlük ve güvenilirliktir. Birçok firma işini yaparken sadece para kazanma amacı güderler biz bu amacı gütmüyoruz amacımız sadece helalinden yapıp işimizi hakkını vererek siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaktır. Haftanın 7 günü 24 saati arayarak bize ulaşabilir Teknik destek alabilir merak ettiğiniz soruları yönlendirebilirsiniz.

Bir önceki sayfamızda yer alan   Selçuklu Arçelik Beko Servisi  sayfasınada  göz atabilir ve merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.

 

Konya Geneli beyaz eşya kombi klima tamiri servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler ve mahalleler; Karatay, karatay, Erenler, Mevlana, Selimiye, Meram, Alaaddin, lalebahçe, Meram, Tıffakültesi, Selçuklu, Selcuklu, Aydınlık, Başarakavak, Bosna, Cumhuriyet, Fatih, Mimarsinan, Nalçacı, Sızma, Sille, Tepe,
Akabe Mahallesi, Akçeşme Mahallesi, Akıfpaşa Mahallesi, Aziziye Mahallesi, Başak Mahallesi, Büyüksinan Mahallesi, Çatalhüyük Mahallesi, Çataltömek Mahallesi, Çelebi Mah, Çimenlik Mahallesi, Doğanlar Mahallesi, Doğuş Mahallesi, Elmacı Mahallesi, Emirgazi Mahallesi, Erenler Mahallesi, Erler Mahallesi, Fetih Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi, Hacıhasan Mahallesi, Hacıibali Mahallesi, Hacısadık Mahallesi, Hacıveyissade Mahallesi, Hacıyusufmescit, Mahallesi, Hamzaoğlu Mahallesi, Hasandedemescit Mahallesi, Hocalarköprüsü, İstiklal, alenderhane, Karaaslandede, Karaaslanüzümcü, Karaciğan, Karakulak
Mahallesi, Kayacıkaraplar, Keçeciler, Kerimdede, Keykubat, Köprübaşı, Kumköprü, Kuzgunkavak, Mengene Mahallesi, Nakipoğlu, Orhangazi, Ortamescit, Sakyatan Saraçoğlu Mahallesi, Sarıyakup, Şemstebrizi, Tatlıcak, Ulubatlıhasan, Yediler, Yeni Mahallesi, Abdülaziz Mahallesi, Aksinne, Alakova, Alavardı, Arifbilge, Armağan, Aşkan, Ayanbey, Beybes, Boruktolu, Boyalı Mahallesi, Büyükaymanas, Büyükkovanağzı, Çandır, Çaybaşı, Çomaklı, Dedekorkut, Dereaşıklar Mahallesi,
Derecamikebir, Doğuhadimi, Doktorziyabarlas, Durunday, Ekmekkoçu, Fahrünnisa, Gazanfer, Gödene, Gülbahçe Mahallesi, Hacıfettah, Hacıisaefendi Mahallesi,Hacışaban, Harmancık, Hasanköy, Hatıp Mahallesi, Havzan, Kalfalar, Karaaslanaybahçe, Karahüyük, Kirazlı, Kozağaç, Köyceğiz, Kurtuluş Mahallesi, üçükaymanas Mahallesi, Küçükkovanağzı, Kürden, Ladikli, Lalebahçe, Loras Mahallesi, Mamuriye Mahallesi, Mehmetvehbi, Melikşah, Necipfazıl Mahallesi, Orgeneraltural
Osmangazi, Öğretmenevleri Mahallesi, Pamukcu, Pirebi, Saadet Mahallesi, Sahibiata, Selam, Selver Mahallesi, Süleymanşah, Şeyhsadrettin, Şükran, Tırılırmak Mahallesi, Topraksarnıç, Turgutreis, Uluırmakalihoca, Uluırmaksaka Mahallesi, Uzunharmanlar, Y.Süleymaniye Mahallesi, Yaka, Yaylapınarkaş, Yaylapınaruhud Mahallesi, Yenibahçe, Yenice, Yorgancı, Yunusemre, Akıncılar, Akşemsettin Mahallesi, Ardıçlı, Aydınlıkevler, Babalık, Bedir Mahallesi, Belediye-Maliye, Beyhekim Mahallesi, Bosnahersek, Buhara Mahallesi, Büyükihsaniye, Cumhuriyet, Devricedid Mahallesi, Dumlupınar, Erenköy, Esenler, Fatih Mahallesi, Ferhuniye, Feritpaşa Mahallesi, Gazali, Hacıkaymak, Hamidiye, Hocacihan100.Yıl Mahallesi, Hocacihanhacılar, Hocacihanhanaybaşı, Hocacihansaray, Horozluhan, Hüsamettınçelebı Işıklar Mahallesi, Kadımürsel, Kaşkarlımahmut, Kılınçarslan, Kocatepe, Malazgirt, Manifaturacılar, Medrese Mahallesi, Mehmetakif, Mimarsinan, Mollagürani Mahallesi, Musallabağları, Nişantaşı, Özalan, Özlem Mahallesi, Peyamisafa, Peyamisefa, Rauforbay, Sakarya, sancak, Selahattineyyubi, Selçuk, Selçuklu Mahallesi, Silleak Mahallesi, Silleparsana Mahallesi, Sillesubaşı, Sülaymançelebi, Şekermurat, Şeyhşamil, Tarla Mahallesi, Tekstilpazarı, Yazır Mahallesi, Yeniselçuk, Yenişehir, Yüzüncüyıl Mahallesi