Arçelik Beko Servisi

Konya Beko ve Arçelik Servisi

05544425342

Bize ulaşın

konya-arçelik-beko-servisi
konya-arçelik-beko-servisi

Konya Beko Arçelik Servisi olarak firmamız birçok başarılara imza atmıştır. ve Meram Beko Arçelik Servisi, Selçuklu Beko Arçelik servisi Karatay Beko Arçelik servisi ve diğer illerdede sağlamış olduğumuz üstün hizmet anlayışından kaliteden hiç bir zaman ödün vermeden, yıllarca her zaman zirvede kalmayı başarmıştır. Konya Arçelik Beko Teknik Servisi olarak, alanında uzman kadromuz Konya Beko ve Arçelik Servisi siz değerli müşterilerimizin bir çok sorunlarını çözmekte ve tekrardan oluşabilecek arıza durumunda 1 yıllık garanti bakım sözü vermektedir.Arçelik  Çamaşır makinesi  Beko bulaşık makinesi, Beko buzdolabı servisi gibi ürünlerin, montaj, demontaj, bakım, onarım, gibi arızalarınız da siz müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Konya Beko ve Arçelik Servisleri çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis taleplerinizi ayrıca öneri ve şikayetlerinizi bize bildirebilir Teknik yardım alabilirsiniz.

Çamaşır makineniz içerisinde deterjan,  koymanıza rağmen yeterli temizliği yapmıyor mu, sıkma yaparken aşırı ses mi çıkartıyor, bulaşık makineniz bardaklarınız pis mi bırakıyor buzdolabınız yeteri kadar soğutmuyor mu ya da aşırı buzlanma mı yapıyor bunun gibi vs. şikayetler yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Alanında uzman profesyonel ekip arkadaşlarımızla bozulan Beko, Arçelik ürünlerinizi sıfır malzeme ile değiştiriyoruz. Memnun kalmadığınız da ya da tekrardan aynı sorunlarla karşı karşıya geldiğinizde 1 yıllık garantiden faydalanıp tekrar arıza kaydınızı oluşturup ücretsiz servis olanağı imkanı sağlıyoruz. Sadece Konya Beko ve Arçelik Servisi olarak değil yıllarca sadece Konya’da değil Türkiye’nin Birçok bölgesinde verdiğimiz hizmet ile  öncü olmayı başardık ve kalitemizde yıllardır birikimli deneyimli ustalarımızla, ve uzman ekip kadromuzla kalitemizden ve dürüstlüğümüzden asla ödün vermedik. Bizi arayarak teknik destek alabilir ve merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayabiliriz.

KONYA Geneli Beyaz Eşya Tamiri Servisi konusunda Hizmet Verdiğimiz Semtler;  Karatay, Erenler
Mevlana, KARATAY,  Selimiye, Meram, Alaaddin, lalebahçe, Tıffakültesi,  MERAM, Selçuklu, Aydınlık
Başarakavak, Bosna, Cumhuriyet, Fatih,  Mimarsinan, Nalçacı, Sızma, Sille, Tepe

Ayrıca Her yıl mutlaka yapılması gereken Yıllık Kombi Klima Bakımı için arayın bilgi ücreti konusunda detaylı bilgi verelim. Ayrıca Petek Temizleme işlemi özel kimyasal ve makina ile yapılır.