Klima Servisi

Konya Klima Bakım ve Tamir Servisi

0554 442 5342

Konya Klima ve kombi tamircisi servisleri

Konya Klima Bakım ve Tamir Servisi

Klima Bakım ve Tamir Servisi olarak vermiş olduğumuz hizmetlerle en kaliteli ve güvenilir hizmeti yıllarca sağlamaya devam ettik.Klimanızda ilk gün ki gibi konforu ve Sıcaklığı sunuyoruz.vestel,profilo,arçelik,beko,rowenta,sıemens,demirdöküm,aeg, altus, Bosch, Buderus,baymak,vaillant e.c.a protherm  gibi marka ürünlerinizin klima teknik servisi olarak bütün marka klimalarınızın arızasını gideriyoruz.Klimalar artık hayatımızın vazgeçilmezi olarak hayatımızda yer aldılar.ve istediğiniz mekanda kullanıldığı için dış mekanda  kış ve yaz aylarında farklı hava şartlarına maruz kaldılar.Bu yüzden cihazların iç ve dış yüzeylerinde kirlenme pislenme  gibi sorunlarla karşı karşıya kalmasına sebep oldu.Buda cihazının ömrünü kısaltır ve cihazınız eski performansını sergileyemez.

Enerji tasarrufu ve klimanın sorunsuz çalışması bakımından bu bakımların ihmal edilmeden arızanın giderilmesi mutlaka gerekir. Cihazınızı fazla enerji kullanmaktan kurtaracak, güvenliğiniz sağlayacaksınız

Klima Bakımının Periyodik olarak Bakımının Yapılması mutlaka gereklidir…

Konya klima servislerinden ayıran diğer fark bizim Klimanızın modeli ne olursa olsun ilk gün ki performansı sergilemesi açısından mutlaka periyodik olarak klima bakımı olarak yapılması gerekir. Oluşabilecek Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmamak ve tekrardan arıza oluşabilmesinin önüne geçebilmek için ve arıza çıktığında teknik destek ve bakım almak için bizi arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz.

Cihazım Daha Verimli Nasıl Çalışır ?

Klima arızalarınızın önüne geçebilmek için,Enerji tasarrufu sağlamak için,ve faturanızın daha az gelmesini istiyorsanız, ayrıca sağlığınızı düşünüyorsanız, Temiz hava dan faydalanmak ve oluşabilecek diğer rahatsızlar dan kurtulmak için ,klimanızın ömrünü uzatmak için, mevsimleri rahat sıcak ve huzurlu geçirebilmek için mutlaka klima bakım ve tamirini yaptırmalısınız.

Konya Arçelik Beko Buzdolabı Servisi

KONYA Geneli Beyaz Eşya Tamiri Servisi konusunda Hizmet Verdiğimiz Semtler;  Karatay, Erenler
Mevlana, KARATAY,  Selimiye, Meram, Alaaddin, lalebahçe, Tıffakültesi,  MERAM, Selçuklu, Aydınlık
Başarakavak, Bosna, Cumhuriyet, Fatih,  Mimarsinan, Nalçacı, Sızma, Sille, Tepe

Yıllık Kombi Klima Bakımı için arayın bilgi ücreti konusunda detaylı bilgi verelim. Ayrıca Petek Temizleme işlemi özel kimyasal ve makina ile yapılır.