Su Tesisatçısı

Konya Sıhhi Tesisat ve Su Tesisatçısı

0554 442 5342

Her Türlü Sıhhi Tesisat işlerinizde hizmetinizdeyiz.

konya su tesisatçısı

Konya Su tesisatçısı

Konyanın  bir çok bölgesinde vermiş olduğumuz hizmetlerle bizlere ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ve uzman kadromuzla yıllarca vermiş olduğumuz tecrübelerle her zaman arayarak haftanın 7 günü 24 saati ulaşabilirsiniz.

Konya ve bütün ilçelerinde sunmuş olduğumuz hizmetle yıllarca gücümüze güç katmayı başardık aşağıdaki sorunlardan herhangi birini yaşıyorsanız ya da su tesisatınızda herhangi bir sorun yaşıyorsanız ve acil olarak bakımını yaptırmayı düşünüyorsanız bizi arayarak mutlaka iletişime geçebilirsiniz.

Her türlü su tesisatınızı, petek tesisatınızı ve kalorifer tesisatınızı yaparak en iyi hizmeti sunuyoruz. Bizi arayarak her türlü arızanızda merak ettiğiniz soruları cevaplıyoruz. Kalorifer ısıtmıyor, sifonum su kaçırıyor tesisatta su kaçağı var kalorifer su kaçırıyor, sifonum su kaçırıyor, klozette kaçak var, su saatinde kaçak var, pis su kaçak var su kaçak var, radyatör su kaçırıyor, lavabom tıkandı, küvetim tıkandı, şofbenim ısıtmıyor, musluğum su damlatıyor, lavabodan su gitmiyor, klozetim tıkandı, sifonum bozuldu, duşa kabin su kaçırıyor,  klozetim su akıtıyor, duşa kabin su kaçırıyor.

Teknik arızanızı giderek size en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunuyoruz, yapmanız gereken bizi arayarak çağrı kaydı bırakmanız bıraktığınızda en iyi hizmeti en uygun fiyata yapmaktayız.Haftanın 7 günü 24 saat arayarak ulaşabilir ve teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

 

KONYA Geneli Beyaz Eşya Tamiri Servisi konusunda Hizmet Verdiğimiz Semtler;  Karatay, Erenler
Mevlana, KARATAY,  Selimiye, Meram, Alaaddin, lalebahçe, Tıffakültesi,  MERAM, Selçuklu, Aydınlık
Başarakavak, Bosna, Cumhuriyet, Fatih,  Mimarsinan, Nalçacı, Sızma, Sille, Tepe