Buzdolabı Servisi-Tamircisi

Konya Buzdolabı Tamir Servisi

05544425342

konya buzdolabı tamircisi-servisi
konya buzdolabı tamircisi-servisi

Buzdolabı Tamir Servisi Konya

Buzdolabı Konya Tamir Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin en uygun fiyata en üstün kaliteli hizmet anlayışımızla  Türk Standartları Enstitüsü Yetkisi ile hizmet vermekteyiz. Öncelikle  bu işi bilen işin ehli ustalarımız söz verdiğimiz saatte gelip arızanız’ın neden kaynaklandığını en kısa sürede tespit etmekte ve sorunun ana kaynağını bulup buzdolabınızın arızasını çok kısa bir sürede tamir yapmaktadır. Ve aslında yanlış bildiğimiz ve sürekli hepimizin yanlış yaptığı hatalarla alakalı teknik bilği vermektedir ,örneğin buzdolabı sürekli açılıp kapanıyorsa buzdolabının çok sık kapanıp açılmamasına dikkat edilmelidir, ya da buzdolabının önüne tıka basa doldurduğumuz zaman pervanenin önünü kapatıp buda yeteri kadar ürünlerin sağlıklı kalmasını engeller.

Konya Buzdolabı Tamir servisi olarak Teknik bilgi ve Deneyimli ustalarımız ile her zaman önceliğimiz güvenilirlik ve dürüstlüktür işi bilmeyen mahalle arasında dükkanda usta olduğunu iddia eden bazı kişiler evinize gelip arızanızı gidermek için ürününüzü tamir ettiğini iddia edebilir ama bu olumsuz sonuçlar bile doğurabilir.

Biz yıllarca sunmuş olduğumuz deneyim ve bilgi birikimiyle her zaman öncü olmayı ve isim yapmayı başardık. Kurulduğumuz bu yandan beri tek hedefimiz dürüstlük ve üstün güvenilirlik anlayışından ödün vermeden bu yolda emin adımlarla ilerlemek ve gücümüze güç katmayı asıl hedef belirlemektir.

Ayrıca 1 yıllık tekrardan garanti veriyoruz bizi haftanın 7 günü 24 saati çağrı kaydı bırakarak teknik servis oluşturabilirsiniz.Konya Buzdolabı tamirini en kaliteli en iyi ustaları özenle seçiyoruz.

Bizim önceliğimiz güvenilirliğimiz ve kaliteli bir hizmeti sunmak, memnun kalmadığınız da üstelik 1 yıl garanti veriyoruz, Bizi tercih ettiğinizde hem bütçenizden daha az harcama yapmış olacaksınız, hemde uygun fiyatı kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz, Konya’nın  birçok ilçesinde sunmuş olduğumuz hizmetle sadece Konya’da değil tüm Türkiye genelinde hizmetlerimize son sürat devam etmekteyiz, Çünkü işimizi severek yapıyoruz, bu yüzden bu güne kadar her zaman emin adımlarla ilerlemeyi başardık.

Ayrıca sadece Vestel buzdolabı servisi, Vestel çamaşır makinası servisi, Vestel derin dondurucu servisi, Vestel kombi servisi hizmetinin yanı sıra su tesisatı, kombi bakımı, da yapmaktayız.