Çamaşır Makinası Tamircisi

Konya Çamaşır ve Bulaşık Makinası Tamir Servisi ve Tamircisi

0554 442 5342

konya-çamaşır-bulasik-makinasi-servisi-tamircisi
konya-çamaşır-bulasik-makinasi-servisi-tamircisi

Konya Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Tamir Servisi ve Tamircisi

Birçoğumuz Beyaz Eşya seçimi yaparken çok bilinçli olarak seçim yapmamakta buda doğal olarak arızaların kaçınılmaz hale getirmektedir.

Beyaz eşya servisi olarak bu durumun önemle üzerinde durmak için teknik bilgi deneyimimizi artırmayı ana hedef olarak belirledik.
Arçelik ,bosch,vestel, regal, arıston, sıemens, ındesıt,ferroli,vestel,baymak,demir döküm,Vaillant, beko,Alarko,e.c.a,altus,profilo,gibi markaların tamamının teknik servisini, tamiri ve bakımını yapmaktayız.Beyaz eşya secimi elbette ki önemlidir, Kaliteli ürün, en iyisini ve en kullanışlı olanı almak  ama bunların yanı sıra aldığımız ürünlerde bilinçli kullanmakta çok önemli bir husustur.Zamanla gelişen teknoloji ile birlikte artık ürün çeşitliliği arttı teknolojik ürünler işlerimizi ve ihtiyaçlarımızı en iyi düzeyde karşılasa da, bilinçsizce kullandığımızdan kaynaklı oluşan ariza da bir o kadar artmaktadır. Bu yüzden Konya Çamaşır ve Arçelik Beko Bulaşık Makinesi Tamir Servisi ve Tamircisi olarak bu bilinçli yapmak önemli bir husustur.

Geçmişte annelerimiz ninelerimiz elleri ile çamaşır yıkarken şuan kısa zamanda birçok çamaşırı ve bulaşığı çok kısa sürede yapmaktadır. Buda bize teknolojinin sağladığı konfor ve kolaylık tabi ki yadsınamayacak bir gerçektir. Çağrı kaydı bırakarak haftanın 7 günü 24 saati arayarak ulaşabilirsiniz.Teknik bakım servis, onarım tamirini en iyi ustalarımızla en uygun fiyata bulacağınız hizmeti ayaklarınıza kadar getirdik.Teknik Servisimizden faydalanmak için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

KONYA Geneli Beyaz Eşya Tamiri Servisi konusunda Hizmet Verdiğimiz Semtler;  Karatay, Erenler
Mevlana, KARATAY,  Selimiye, Meram, Alaaddin, lalebahçe, Tıffakültesi,  MERAM, Selçuklu, Aydınlık
Başarakavak, Bosna, Cumhuriyet, Fatih,  Mimarsinan, Nalçacı, Sızma, Sille, Tepe