Konya Meram Klima Servisi

Konya Meram Klima Servisi

Haftanın 7 Günü Kesintisiz Hizmet Vermekteyiz.

Telefon Numaramız: 0554 442 5342

Konya Meram Klima Servisi
Konya Meram Klima Servisi

Konya Meram Klima Servisi

Yaz aylarında kavurucu sıcaklarda evlerimizin en gerekli eşyalarından birisi olan klimalarımızın bakımlarını ve arızalarını zamanında yaptırmalıyız. Tam verim ile çalışan klimalar İnsan sağlığı için önemlidir. Klima bakımı yaptırmadığınız takdirde oda içerisinde bulunan gözle görünmeyen tozlar filtrelerindeki gözeneklerinden kurtulur ve solunan havaya karışır. Sağlığınız ve rahatlığınız için klima bakımlarını senede bir kerede olsa Konya Meram Klima Servisimize yaptırmalısınız.

Konya genelinde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Konya Meram Klima Servisi olarak bizim ilk önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktır. Alanında uzman kişilerle tüm beyaz eşya arızalarınıza ve bakımlarınıza yardımcı olmaktayız. Ayrıca kombi tamir servisi olarak da hizmet vermekteyiz.

Beyaz Eşya konusunda Konya Karatay ve Semtleri Erenler, Mevlana, Selimiye Meram Semtleri; Alaaddin, Lalebahçe, Tıffakültesi, Konya Selçuklu Semtlerine; Selçuklu, Aydınlık, Başarakavak, Bosna, Cumhuriyet, Fatih, Mimarsinan, Nalçacı, Sızma, Sille, Tepe geneli hizmet vermekteyiz.